E mërkurë, 29 Mars, 2023

Vogëlushja kërkoi leje për të thënë një fjalë të shëmtuar, video u bë virale

- Advertisement1-

Kjo vajzë e vogël donte të thoshte një fjalë të shëmtuar që e dinte se nuk i lejohej.

Ajo mendoi të kërkonte lejen e prindërve të saj për ta bërë këtë.

- Advertisement -

Ajo përsëriti nëse mund ta pyeste babanë sikur ta dinte që mami nuk e linte.

Video shumë shpejt u bë hit në mediat sociale dhe vetëm në kanalin YouTube RM Videos ajo mblodhi mbi një milion shikime brenda një dite.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...