E diel, 4 Dhjetor, 2022

Vogëlushi luan me gjarpërinjtë, prindërit e filmojnë dhe qeshin me të

Këto pamje shokuese tregojnë një fëmijë të vogël që luan me gjarpërinj.

Në pamjet filmike do të shikoni se fëmija shkon tek një fole me gjarpërinj dhe i kap ata pa frikë. Më pas ia jep babait të tij, i cili duket se nuk e ka problem atë që sheh.

- Advertisement -

Madje, ai qesh dhe e filmon të birin sikur nuk po ndodh asgjë.

Videoja është filmuar në Kinë dhe besohet se familja e vogëlushit merret me mbarështimin e gjarpërinjve.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

21 aftësi që çdo fëmijë duhet t’i mësojë para moshës 10 vjeçe

Kur fëmija juaj shkon në shkollë atje i mësojnë atij lexim, shkrim dhe aritmetikë.  Por...

Hapet aplikimi për shtesa për fëmijët e lindur më 2009

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar të premten se është hapur aplikimi...

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...