E hënë, 20 Shtator, 2021

Vjen në jetë bebushja me emrin e veçantë! Turi dhe Orinda bëhen prindër dhe na e tregojnë menjëherë bebushen

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.


Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Turi përmes një postimi në rrjete sociale, ndërsa ka zbuluar dhe emrin e vogëlushes.

Turi ka publikuar pak momente më parë dhe imazhin e parë me të voglën e tij. “Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!”, ka shkruar ai krahas fotos së ëmbël. Kujtojmë që dyshja i dha fund beqarisë në vitin 2017 pas shumë vitesh lidhjeje.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Drama e një nëne: Gjyshërit më morën fëmijët para një viti nuk pranojnë t’i kthejnë

Për çfarë nevojiten gjithë këto vendime gjykatash , kur në fund të ditës një...

‘Njerka ‘mban peng’ fëmijët e mi, në 3 vite asnjë lajm’, e reja shkodrane apel për gjetjen e fëmijëve

Mesditën e kësaj të premte në emisionin “Pa Gjurmë” në Report TV u trajtua...

Dr. Fatime Berisha-Imeri për Kids of Kosova: Jeta në Zvicër, sfida për të ndërtuar karrierë dhe plotësimi i ëndrrës për t’u bërë pilote

Jo pak shqiptarë që jetojnë në shtete të ndryshme të botës kanë krijuar karrierë...

Historia e pabesueshme e akademikes franceze që birësoi djalin nga ShqipëriaHistoria e pabesueshme e akademikes franceze që birësoi djalin nga Shqipëria

Një histori e pabesueshme vjen nga një franceze që ka një lidhje të ngushtë...