E martë, 31 Janar, 2023

Videoja e vajzës së Obames bëhet hit në TikTok

- Advertisement -

Sasha Obama ka dalur për herë të parë në TikTok.

Sasha është shndërruar në një adoleshente shumë të këndshme me vallëzime në TikTok dhe thonjtë e gjatë. Vajza e vogël e ish-presidentit amerikan Barack Obama, ishte vetëm shtatë vjeç kur familja e saj u zhvendos në Shtëpinë e Bardhë më 2009.

- Advertisement -

Duke u rritur në shtëpinë më të famshme të Amerikës, Sasha Obama gjithmonë përpiqej të kishte një fëmijëri normale dhe qëndrim të pjekur, transmeton Lajmi.net. Sasha, siç e përshkruan motra me e madhe Malia, “është plotësisht e sigurt në lidhje me mendimin e saj mbi botën, nuk frikësohet dhe kurrë nuk ka qenë”. Gjithashtu Barak Obama thotë se Sasha ka një vetëpërmbajtje që ka rrezatuar që nga fëmijëria.

Së fundi u shfaq duke kërcyer me një grup miqësh në TikTok duke shkëlqyer me bukurinë e saj. Tani, në moshën 19 vjeç, Sasha po jeton jetën e saj larg kufizimeve presidenciale. Videoja e saj në TikTok u bë virale, por u fshi më pas.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këto janë pjesët e trupit të cilat mund të zbulojnë sa jeni inteligjent: A jeni ndër të mençurit?

Ka rezultuar që truri juaj nuk është i vetmi tregues i nivelit tuaj të...

Fëmijët e parë të familjeve janë më inteligjentë

Një studim gjerman shpjegon arsyen. Sipas tij, koeficienti i intelektit (IQ) ulet me 1,5%...

Përdoruesit e Twitter “të ndarë në dysh” rreth rezultatit të kësaj detyre matematikore

Në rrjetin social Twitter është nxitur një debat për shkak të një problemi matematikor...

Biologu kosovar zbulon insekt të rrallë në Kosovë, e quan “njeriu i pamençur”

Në laboratorin e tij brenda Universitetit të Prishtinës, Halil Berisha po shikon me shumë...