E enjte, 30 Mars, 2023

Videoja e maces që përpiqet të mos bjerë në ujë, bëhet hit në internet

- Advertisement1-

Pronari i një mace të bukur Bengal regjistroi një video që u bë hit në internet.


Gjegjësisht, macja ishte në buzë të vaskës dhe po përpiqej të kapte një objekt që ishte në ujë.

- Advertisement -

Ajo ishte shumë e kujdesshme dhe është e qartë që nuk është adhuruese e madhe e notit.

“Nuk e di pse njerëzit e shohin notin relaksues”, shkruan në përshkrimin e videos, e cila ka mbledhur mijëra shikime.

Kah fundi i videos, macja nuk arriti të qëndronte në buzë të vaskës dhe ra në ujë, por shpejt doli të thahej përsëri.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...