E enjte, 30 Mars, 2023

Video që preku shumë njerëz: Vajza me protezë arrin të ngjitet vetë

- Advertisement1-

Çaste drithëruese për vajzën e vogël që ka humbur njërën këmbë dhe emocion i fortë për ata që panë filmimet teksa e vogla me protezën e vënë, arrin të ngjitet në një lartësi pranë një peme.


Video është bërë virale ku Antonella e vogël përpiqet të ngjitet ndërsa nëna e saj vazhdimisht e inkurajon atë.

- Advertisement -

Antonella nuk është e sigurt nëse mund ta bëjë, por më në fund ia del.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...