E shtunë, 1 Tetor, 2022

Video që po thyen rrjetin: Shikoni si vajza e vogël e godet në fytyrë pa pritur nënën

- Advertisement -

Një vide mjaft interesante është shpërndarë në internet dhe po bën xhiron e botës.

Një vogëlushe derisa luan me një lugë të drunit, papritmas e godet në fytyrë nënën e saj dhe e mbulon me miell të tërën.

- Advertisement -

Video ka marrë milliona shikime:

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...