E diel, 5 Shkurt, 2023

Video që po thyen rrjetin: Shikoni si vajza e vogël e godet në fytyrë pa pritur nënën

- Advertisement -

Një vide mjaft interesante është shpërndarë në internet dhe po bën xhiron e botës.

Një vogëlushe derisa luan me një lugë të drunit, papritmas e godet në fytyrë nënën e saj dhe e mbulon me miell të tërën.

- Advertisement -

Video ka marrë milliona shikime:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...