E martë, 31 Janar, 2023

Video që po e çmend rrjetin, shikoni si bebi e mbron nënën e tij

- Advertisement -

Nuk ka rëndësi nëse je 2 muajsh, 50 apo 100 vjeç, instikti për të mbrojtur nënën nuk do të zhduket kurrë. Dhe çfarë më mirë se kjo video e pasqyron këtë?

Një djalë i quajtur Angel Morales ka postuar në llogarinë e tij një video pa menduar se ajo do të kthehej në virale brenda pak orësh.

- Advertisement -

Teksa qëndronte me partneren dhe djalin e tij pak muajsh, ai vendos të luajë me të birin, por duket se nuk ka gjetur mënyrën e duhur.

Në një moment në prani të vogëlushit ai godet nënën e tij në gju. I tmerruar nga ajo ç’ka pa, bebushi pasi i hodhi një shikim prej gangsteri të vogël, s’u mendua gjatë dhe e goditi.

 

- Advertisement -

Ndonëse nuk dimë se çfarë është më keq, babai që i gjuan nënës, apo bebushi që ia kthen me të njëjtën monedhë, videoja është ripostuar me miliona herë.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...