E hënë, 28 Nëntor, 2022

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe duhet të respektohet gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar në duart e tij në shkollë është në aeroplan.

Dhe kështu ai përgtit një befasi për të, ku së pari i dërgon lule dhe më pas shkon ta përqafojë.

- Advertisement -

Kjo bën që mësuesi të qajë nga befasia e ish-nxënësit të tij dhe përloten edhe pasagjerë të tjerë në aeroplan. Oh, sa video prekëse dhe e rrallë!!!

 

Duke parë këtë video shtrohet pyetjaa: Ku është sot respekti ndaj mësuesve në Kosovë?!

- Advertisement -

/Albanian Kids Education/

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

28 NËNTORI – festë e shumëfishtë

Dita e 28 nëntorit e emërtuar si Festa e Flamurit është një nga më...

Urime 28 Nëntori – kjo është agjenda shtetërore për shënimin e Ditës së Flamurit

Qeveria e Kosovës ka publikuar agjendën shtetërore për organizimin e 28 Nëntorit, 110 vjetorit...

​12 vjeçari përjashtohet nga shkolla pasi preu flokët në stilin e brazilianit Ronaldo

Një 12-vjeçar u përjashtua nga shkolla kur vendosi të nderojë legjendën e futbollit brazilian...

Test: Zgjidhni një kartë dhe zbuloni se çfarë ju pret në 2023

Karta 1 Ju dëshironi shumë gjëra dhe luftoni për to. Ju keni pasur ulje-ngritjet tuaja,...