E enjte, 9 Shkurt, 2023

Video PREKËSE: Fëmija e kërkon babain që vdiq në një aksident trafiku

- Advertisement -

Në një aksident tragjik në shtator të vitit të kaluar kishte vdekur Albert Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit Gëzim Vishaj.


I ndjeri kishte lënë prapa një foshnje e cila tashmë ka nisur të rritet dhe si çdo fëmijë tjetër e kërkon babain e tij.

- Advertisement -

Në një video të publikuar nga familjarët, shihet se fëmija rreth 1-vjeç e shikon fotografinë e babait të tij të ndjerë.

“Babi pse me le kaq të vogël”, kanë shkruar familjarët në videon e publikuar

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...