E hënë, 3 Tetor, 2022

Video mahnitëse! Shikoni lidhjen e veçantë që kanë këto dhelpra me këtë grua

Dy dhelprat e rritura shihen të jenë shumë të lidhura emocionalisht me një grua.

Gjithmonë është thënë se dhelprat janë dinake, por siç duket, ato dikan të duan gjithashtu, raporton “TheSun”, transmeton lajmi.net.

- Advertisement -

Thuajse e pabesueshme është kjo pamje se si dhelprat shtrihen e tokë e dhe i tregojnë barkun një njeriu.

Edhe dhelprat me sa duket, kanë nevojë për dashuri dhe mund të zbuten nëse ju kushtohet kujdesi i duhur.

Ato shihen të kenë konkurrencë mes vete duke kërkuar vëmendjen e gruas.

- Advertisement -

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Studimi: Nëse të pëlqen vetmia, ndoshta je një person më i zgjuar

Po sikur Aristoteli të na mësonte se njeriu është i destinuar nga natyra të...

Bill Gates parashikon atë që do të ndodhë në 5 vitet e ardhshme

Bill Gates, themeluesi i Microsoft, mori pjesë në një nga samitet e fundit të...

Studenti nga Kosova del me veshje kombëtare shqiptare në ceremoni të diplomimit në Universitetin e Lichtensteinit

Drin Çeku një student nga Kosova, respektivisht nga Peja, në ceremoninë e diplomimit në...

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe duhet të respektohet gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...