E enjte, 30 Mars, 2023

Video/ Esiola, vogëlushja që shkeli e para në pistën e Aeroportit të Kukësit

- Advertisement1-

Esiola është vogëlushja që shkeli e para në pistën e Aeroportit të Kukësit.


Dje në aeroportin ndërkombëtar “Zajed-Flatrat e veriut” u ul avioni i parë me emigrantët që erdhën nga Londra, ndaluan me Rinas dhe më pas në Kukës. Rama ndau në Facebook disa momente nga udhëtimi me emigrantë në avion. Rama i thotë Esiolës së vogël që ajo do të jetë e para që do të shkelë në pistë për ta nisur me këmbë të mbarë.

- Advertisement -

“Ti do të dalësh e para për këmbë të mbarë. Ti je një yll!” i thotë Rama vogëlushes.

Pak çaste më parë Rama ndau me ndjekësit në Instagram një foto nga zbritja në aeroportin e Kukësit.

“Në Aeroportin e Ri Ndërkombëtar “Zayed – Flatrat e Veriut””, shkroi Rama.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...