E enjte, 27 Janar, 2022

VIDEO emocionuese: Çfarë gëzimi i nënës kur i vije djali nga gurbeti

- Advertisement -

Një video tejet emocionuese është publikuar në rrjetet sociale ku një nënë emocionohet jashtëzakonisht shumë kur e sheh djalin e saj prej disa vitesh.

Në video shihet se si nëna e pret në oborr djalin e saj dhe sapo të zbret nga vetura e përfaqon me dashurinë e madhe.

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Si të mësojmë fëmijën të mos përdorë më pelenat: Metoda 3 ditore që po çudit nënat e reja

Sipas mjekëve pediatër, shumë fëmijë janë gati të fillojnë të mësojnë kontrollin e jashtëqitjes...

Kur të kesh humbur nënën tënde, nuk do të ketë njeri që do të kujdeset për ty në të njëjtën mënyrë si ajo

Kur të kesh humbur nënën tënde, bota juaj do të ndryshojë. Do të zgjoheni...

E rëndë: Lanë foshnjën me ujë të nxehtë, duke i shkaktuar vdekjen, arrestohet nëna e gjyshja

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi. Nënë e bijë akuzohen se kanë...

Gruaja që shet rroba të përdorura gjen 5 mijë euro në xhepat e tyre, befason me gjestin e saj

Një grua që shet rroba të përdorura në tregun popullor të Papagout në Greqi...