E martë, 28 Mars, 2023

Video e babait me vajzën 7-muajshe duke iu rënë baterive bëhet virale

- Advertisement1-

Një baba nga Teksasi i cili improvizon se po bën muzikë rok me vajzën e tij të vogël, është ndër gjërat më të ëmbla që mund t’i shihni në TikTok.


Një video ku shihet Marcel Desobeau një ndihmës i zjarrfikësve dhe muzikant, tek u bie baterive me vajzën e tij 7-muajshe, u bë video virale. Dyshja përdor shkopinjtë në karrigen e Laneit e pastaj videon e postoi në faqen e tij në TikTok “Heavy Metal Baby”.

- Advertisement -

Marcel ka thënë se ai dhe gruaja e tij kënaqen duke bërë video dhe duke parë vajzën tek qeshë.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...