E premte, 7 Tetor, 2022

Video e babait me vajzën 7-muajshe duke iu rënë baterive bëhet virale

Një baba nga Teksasi i cili improvizon se po bën muzikë rok me vajzën e tij të vogël, është ndër gjërat më të ëmbla që mund t’i shihni në TikTok.


Një video ku shihet Marcel Desobeau një ndihmës i zjarrfikësve dhe muzikant, tek u bie baterive me vajzën e tij 7-muajshe, u bë video virale. Dyshja përdor shkopinjtë në karrigen e Laneit e pastaj videon e postoi në faqen e tij në TikTok “Heavy Metal Baby”.

- Advertisement -

Marcel ka thënë se ai dhe gruaja e tij kënaqen duke bërë video dhe duke parë vajzën tek qeshë.

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...