E martë, 31 Janar, 2023

Video bëhet virale, vogëlushja ndërpret të ëmën gazetare gjatë raportimit ‘live’

- Advertisement -

Anna Holligan, korrespondente e BBC-së në Hagë po raportonte live ndërkohë që në sfond, me figurë dhe zë dëgjohej vajza e saj. Vogëlushja, jo më shumë se 4 vjeçe kishte tekat e moshës, ndërkohë që Holligan donte të mbyllte punën. Raportonte për Eurovizionin që sot nis siparin.


Iu lut vajzës të fliste me Elsën, mbase atë të “Frozen”, por jo. Ajo donte vëmendjen e mamit.

- Advertisement -

Videon me vajzën e shpërndau vetë në Twitter ku shkruante: “Oh kënaqësia e lajmit të fundit në një ditë kur shkollat janë pushim”.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...