E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Vetëm një javë pas ardhjes në jetë, Ledri dhe Sara i hapin të voglës llogari në Instagram

- Advertisement -

Shtatë ditë më parë, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, u bekuan me fëmijën e tyre të parë.

Sara solli në jetë një vajzë të cilën çifti e pagëzoi me emrin super të veçantë, Poem Blu.

- Advertisement -

Bebushja e tyre është kthyer në fëmijën më të komentuar këto ditë në media e rrjete sociale, madje as Sara dhe as Ledri nuk na i kanë kursyer fotot e të voglës në rrjete sociale.

Sot, ata ndanë foton shumë të ëmbël si një familje mirëpo Ledri nuk është mjaftuar me kaq.

Reperi ka ndarë në llogarinë e tij edhe një foto me të voglën, të cilën e ka shëtitur sot me karrocë.

- Advertisement -

Madje, ajo që na ra në sy krahas kësaj fotoje kaq të ëmbël është fakti që Ledri dhe Sara i kanë hapur bebushes një llogari në Instagram!

Momentalisht, llogaria e saj është private dhe ndjek vetëm dy persona (sigurisht Ledrin dhe Sarën), ndërsa ne po presim me padurim që kjo llogari të bëhet aktive e çifti të publikojë sa më shumë poza të Poem Blu-së!

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Shkalla e ulët e inteligjencës “shpëton” 25-vjeçarin nga dëbimi në Kosovë

Ai ka një shkallë të inteligjencës prej vetëm 70 IQ dhe konsiderohet si personalitet...

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...

Universiteti shtetëror i Floridas shkruan për ekonomisten nga Prishtina

Universiteti Shtetëror i Floridas (FSU) ka shkruar sot për këngëtaren Adelina Emini, e cila...

Emocionohet pasi sheh veten në fotografi me këmbë zbathur në shkollë: E kisha kthy prapë atë kohë…

Shpesh prindërit na flasin për kohën kur kanë qenë fëmijë dhe kushtet në të...