E mërkurë, 29 Mars, 2023

Vendosi t’i ngjyrosë vet vetullat, por gjithçka shkoi keq

- Advertisement1-

Përdoruesja e TikTok, Casey W.S Southern vendosi të errësojë vetullat me një ngjyrë që bleu në dyqan.


Pasi vendosi ngjyrën në vetullat e saj, ajo e la që ngjyra ta bënte punën e vetë. Ndërsa priste që ngjyra të merrej, ajo u nis të lexonte udhëzime duke thënë se sa kohë duhet të qëndronte ngjyra në vetullat e saj.

- Advertisement -

Ajo e kuptoi se e kishte lënë shumë gjatë, kështu që u nis shpejt për të hequr ngjyrën.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...