E martë, 28 Mars, 2023

Vëlla e motër nga Shqipëria sa bukur i biejnë çiftelisë

- Advertisement1-

Eneida dhe Anaid Miceli, motër e vëlla nga Shqipëria çdo ditë e më shumë po shkëlqejnë në rrugën për t’u bërë artist.

Prindërit e tyre së fundmi kanë dërguar në Kids of Kosova një video ku tregojnë se sa bukur vëlla e motër i biejnë çiftelisë.

- Advertisement -

 

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...