E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Vdes mësimdhënësi nga Dumnica e Vushtrrisë, Bajram Bajrami

Ka vdekur mësimdhënësi dhe inxhinieri nga Vushtrria, Bajram Bajrami.

I ndjeri përveçse si profesor kishte ushtruar edhe profesionin e inxhinierit në ndërmarrjen e njohur Llamkos.

- Advertisement -

Lajmin për ndarjen nga jeta të Bajramit, e kanë bërë familjarë të tij edhe në rrjete sociale.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në varrezat e fshatit Dumnicë e Epërme nga ora 16.00.

Njoftimi i familjarëve:

- Advertisement -

Ju njoftojm se sot ndrroje jete prindi Bajram (Beqir) Bajrami

Varrimi behet sot 24.11.2022 ne ora 16:00 ne varrezat e fshatit Dumnic e mesme.

Ju lusim per dua.

Allahu e meshirofte in shaa Allah.Te Allahut jemi dhe te Ai do te kthehemi

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

7-vjeçari bën krenar Kosovën, fiton në garat ndërkombëtare të matematikës

Molos Gashi, 7-vjeçar, ka korrur një sukses të madh në fushën e matematikës. Ai ka...

Pse aktivitetet edukative janë të rëndësishme për parashkollorët?

Aktivitetet praktike i lejojnë fëmijët të angazhojnë plotësisht shqisat e tyre gjatë procesit të...

“Nuk e shoh të ardhmen këtu”, studenti i infermierisë thotë se do të ik në Gjermani

Ishte i qartë kur zgjodhi të studionte për infermieri. Denis Syla profesionin nuk do ta...

Mësimdhënëset e Gjilanit detyrohen nga Drejtoria e Arsimit që të shkojnë në takimin me ministren

Dje ka nisur fushata globale “16 Ditët e Aktivizmit Kundër Dhunës me Bazë Gjinore”,...