E diel, 29 Janar, 2023

Vanesita Golemi nga Berati sa bukur këndon këngën “Fall From The Sky”

- Advertisement -

Shumë fëmijë të talentuar në fusha të ndryshme po arrijnë suksese të jashtëzakonshme.

Jo pak prej tyre po tregojnë talentin në muzikë, ku po tregojnë se kanë zë shpërthyes.

- Advertisement -

Një prej tyre është edhe Vanesita Golemi, 14-vjeçarja nga Berati,që padyshim se mund të quhet ylli në ardhje i muzikës shqiptare.

Ajo në një intervistë për “Kids of Kosova”, ka treguar javë më parë sukseset dhe planet që ka për të ardhmen.

Shikon videon dhe dëgjoni sa bukur këndon;

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...