E enjte, 30 Mars, 2023

Vajza zbuloi një “hile” se si të shtrydhet i gjithë lëngu nga një limon / VIDEO

- Advertisement1-

Vajza regjistroi një video në profilin e saj në TikTok.


Ajo shpjegoi se si të shtrydhet i gjithë lëngu nga një limon.

- Advertisement -

E vetmja gjë që ju nevojitet është një kunj ose një kruese dhëmbësh të thjeshtë.

Së pari ndrydhet limoni me duar dhe kur të bëhet mjaft i butë, shpojeni atë me një kruese dhëmbësh ose shkopinj dhe shtrydheni atë në gotë përmes vrimës që është formuar.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...