E hënë, 26 Shtator, 2022

Vajza e vogël tregon zemërimin në martesën e prindërve në një video virale

- Advertisement -

Një vajzë e vogël hodhi zemërim në dasmën e prindërve të saj në një video të lezetshme që është bërë virale në rrjetet sociale.

Një video absolutisht e adhurueshme e një vajze të vogël duke hedhur zemërim në dasmën e prindërve të saj është shfaqur në rrjetet sociale dhe kjo do t’ju bëjë të buzëqeshni.

- Advertisement -

 

Përdoruesja e Instagram Sara Wickman ndau një klip të shkurtër nga ceremonia e martesës së saj dhe është bërë virale me mbi 13 milionë shikime deri më tani, transmeton Telegrafi.

Siç shihet në video, vajza e Sarës, shumë e lezetshme me një fustan të bardhë, hodhi zemërimin në vendin ku çifti shkëmbeu unazat në skenë.

- Advertisement -

Ajo që ndodhi më pas ishte mjaft e ëmbël pasi Sara bëri një pauzë për pak kohë dhe mori vajzën e saj në krahë gjatë ceremonisë së saj të martesës.

“Historia e vërtetë e vajzës sonë hodhi inat gjatë ceremonisë sonë të dasmës. Por ne nuk do ta dëshironim ndryshe”, thuhet në mbishkrimin në video.

Sara, në postimin e saj, tha, “Rrëmbyesi i fundit i dasmës”.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...