E premte, 24 Mars, 2023

Vajza e vogël e qortoi nënën e saj me një reagim të ëmbël sepse ajo hodhi vizatimin në plehra

- Advertisement1-

Një video e postuar nga SWNS në kanalin e saj në YouTube tregon një vajzë të lezetshme tre-vjeçare që zbulon se nëna e saj aksidentalisht hodhi një vizatim në plehra.


Kjo video e lezetshme tregon një trevjeçare që i jep mamasë e saj një fjalë të ashpër pasi gjeti një nga vizatimet e saj në shportë.

- Advertisement -

Nëna Tamzin Poole, 35, u gjend në telashe me vajzën Tabby Poole-Marsh pasi vuri re se vizatimi i saj ishte hedhur në shportë.

Një klip zbavitës tregon Tabby-në e adhurueshme që futet në dhomë për t’u përballur me Tamzin. Ajo i tha mamasë së saj “nuk është e mirë” dhe “do të jesh në telashe tani”.

Vajza Tabby nuk ishte e lumtur për këtë dhe reagimi i saj mahniti shumë.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...