E premte, 24 Mars, 2023

Vajza e pëson keq pasi hypi në shpinën e një miku

- Advertisement1-

Një vajzë 26-vjeçe pas disa gotave me alkool e ka pësuar keq, kur vendosi të hip në shpinën e një miku i cili u pengua dhe ajo përfundoi me fytyrë për asfalti.

Autumn Cathey nga Delaware, dokumentoi këtë fatkeqësi që i ka ndodhur në ditën kur kishte konsumuar në sasi të madhe alkool, e pamjet e publikuara në platformën TikTok janë bërë virale.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...