E enjte, 30 Mars, 2023

Vajza 13-muajshe nuhati këmbët e babait, reagimi i saj epik

- Advertisement1-

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait.


Ajo iu afrua babait dhe nuhati, por aroma nuk e kënaqi.

- Advertisement -

Gjendet në plazhin e Uells kafsha misterioze e detit me peshë katër ton dhe gjatësi 23 metra

Ajo filloi të kollitej dhe të qeshte.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga ViralHog

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...