E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Vajza 12-vjeçare dekoron shtëpinë në vetëm një javë, shikoni rezultatet mahnitëse

- Advertisement -

Kjo vajzë 12-vjeçare nuk kishte asgjë për të bërë gjatë karantinës kështu që nëna e saj i kërkoi asaj ta ndihmonte në shtëpi.

Susie Levache nga Kent, Mbretëria e Bashkuar, tha se vajza e saj Bea është e vendosur, rebele, argëtuese dhe krijuese, kështu që është shumë e natyrshme që vajza dëshironte të shfrytëzonte kohën e saj shtesë të lirë.

- Advertisement -

“Gjatë bllokimit, ajo po ankohej se ishte mërzitur ndërsa unë po përpiqesha të arrija disa rinovime dhe azhurnime në shtëpi,” tha Levache për Bored Panda.

Unë i tregova asaj se si të përdorë tryezën e punës dhe një sharrë dhe para se ta mësonte, ajo kishte përfunduar panelin në zyrën time vetëm ”, tha gruaja.  Më pas ajo arriti që të rregullonte gjithë  shtëpinë në kohë rekord, në vetëm një javë.

                  

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...