E premte, 24 Mars, 2023

Udhëtarët mashtruan burrin që flinte, reagimi i tij i bën të qesh gjithë aeroplanin

- Advertisement1-

Një video e postuar nga BVIRAL është bërë hit në mediat e ndryshme sociale.


Video e postuar në kanalin e saj në YouTube tregon një burrë që fle në një aeroplan.

- Advertisement -

Në një moment një nga pasagjerët e zgjon dhe i thotë se ata kanë zbritur në Nigeri.

Reagimi i njeriut të pafajshëm dhe të lodhur e bëri të gjithë aeroplanin të qeshte.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...