E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021

U bë virale në rrjet pasi u bullizua, 8-vjeçarja rishfaqet në emisionin “T’ka mami yll”

Liana është vajza 8-vjeçare që është kthyer tashmë në një personazh shumë të përfolur në media.


Mirëpo, pavarësisht situatës të vështirë të cilën ajo u përballë për shkak disa komenteve, të cilat u konsideruan bullizuese, ajo vazhdon të jetë pjesë e Akademisë “Albi Nako Dance”.

Mbrëmjen e sotme, Liana është rikthyer Dance Reality Shoë-t, “T’ka mami yll”, ku ka treguar edhe arsyen pse ka munguar. Sakaq, mes alternativave të ofruara nga profesor Albi për të qenë pjesë e jurisë apo në skenë, vogëlushja ka zgjedhur të prezantojë krah bukuroshes Ilda Bejleri.

 

Albi: Kjo vajzë që quhet Liana është gjithmonë në kërkim të diçkaje, tani se për çfarë kërkon kjo ta pyesim. Ku ishe radhës që kaloi ti?

Liana: Unë kërkova te salla e baletit nuk ju gjeta. Kërkova dhe ju gjeta këtu.

Albi: Po mirë ti do të jesh pjesë e jurisë, të rrish atje me Ildën apo të kërcesh?

Liana: Të jem me Ildën, moderatore.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njihuni me vajzën shqiptare që ka rrëmbyer vëmendjen e Bill Gates, u rendit e dyta në konkursin botëror

Shqiptarët po shkëlqejnë kudo në botë. Veçanërisht gjenerata e të rinjve. Së fundmi kryeministri Edi...

Si ta kuptoj nëse fëmija im është empat?

Nëse fëmija juaj është emocionalisht ose fizikisht i ndjeshëm, ai mund të jetë një...

I kaloi mbi 600 ditë duke fjetur në tendë, britaniku 12-vjeç i mblodhi 800 mijë euro për bamirësi

“Djaloshi në tendë”, 12-vjeçari që e quan kështu veten, i ka kaluar 600 ditë...

Amla Muçaj sjell këngën e re ‘Bekue qofsh flamuri im’

Është vetëm 5-vjeçare, por qysh tani ka marrë vëmendjen e publikut shqiptar. Quhet Amla Muçaj...