E shtunë, 25 Qershor, 2022

‘Tu repovat po m’nxen mëngjesi’, ky është 13-vjeçari kosovar që po e dëgjoni kudo në TikTok

spot_img
- Advertisement -

13-vjeçari kosovar brenda natës është bërë viral në TikTok. Kënga e tij rep është shpërndarë nga këngëtarët më të famshëm në Kosovë, duke përfshirë edhe Dafina Zeqirin e Dhurata Dorën.

Shqiproni thotë se këngën e ka bërë me telefon para disa muajve, por që është bërë virale vetëm javën e kaluar.

- Advertisement -

Ai ka shkruar vet tekstin.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Ministër i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka thënë se që nga muaji...

Si të rrisim fëmijë “të mbarë”: 6 këshilla nga psikologët e Harvardit

1) Merruni me fëmiëjt Ky është themeli i gjithçkaje. Kaloni kohë rregullisht me fëmijët tuaj,...

Fëmija 9 vjeç gati të mbyllë Bachelorin

Besojeni ose jo, por një fëmijë gjeni pritet të diplomohet në nivelin Bachelor, ndërkohë...

E thotë studimi: Fëmijët ndoshta ende nuk flasin por ndëshkojnë me shikim

Fëmijët e vegjël janë në gjendje të dallojnë veprimet imorale për të ndëshkuar ata...