E martë, 28 Mars, 2023

Truk i shkëlqyeshëm: Shikoni si një qen endacak e mashtron një shofer / VIDEO

- Advertisement1-

Një qen endacak e ka mashtruar keq një shofer.

Ky i fundit derisa po voziste e ka parë një qen në rrugë, dhe e ka ndalë veturën që t’i ndihmoi, duke menduar se është i plagosur, shkruan daily mail, transmeton kidsofkosova.net.

- Advertisement -

Por pasi shoferi ka dashur t’i japë ndihmën, qeni është larguar duke ecuar normalisht.

Për më tepër shikoni këtë video interesante:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...