E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Truk i shkëlqyeshëm: Shikoni si një qen endacak e mashtron një shofer / VIDEO

Një qen endacak e ka mashtruar keq një shofer.

Ky i fundit derisa po voziste e ka parë një qen në rrugë, dhe e ka ndalë veturën që t’i ndihmoi, duke menduar se është i plagosur, shkruan daily mail, transmeton kidsofkosova.net.

- Advertisement -

Por pasi shoferi ka dashur t’i japë ndihmën, qeni është larguar duke ecuar normalisht.

Për më tepër shikoni këtë video interesante:

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

A e dini se cili është përdorimi i gomës blu?

Mund të kemi kaluar gjithë fëmijërinë tonë duke menduar se pjesa blu e gomës...

28 NËNTORI – festë e shumëfishtë

Dita e 28 nëntorit e emërtuar si Festa e Flamurit është një nga më...

Urime 28 Nëntori – kjo është agjenda shtetërore për shënimin e Ditës së Flamurit

Qeveria e Kosovës ka publikuar agjendën shtetërore për organizimin e 28 Nëntorit, 110 vjetorit...

​12 vjeçari përjashtohet nga shkolla pasi preu flokët në stilin e brazilianit Ronaldo

Një 12-vjeçar u përjashtua nga shkolla kur vendosi të nderojë legjendën e futbollit brazilian...