E hënë, 26 Shtator, 2022

Trinjakët po luanin tek dhoma e gjumit kur i zë komodina poshtë

- Advertisement -

Në një shtëpi në SHBA ndodh e papritura. Trinjakët 2-vjeçar po luanin në dhomën e tyre, 2 prej të cilëve ishin drejtuar nga komodina ndërkohë që ndodheshin vetëm.

Pas disa momentesh komodina bie dhe zë poshtë fëmijët ndërkohë që vëllai i tretë shkon menjëherë t’i shpëtojë. Fatmirësisht të vegjlit arritën që të shpëtonin pas asnjë dëmtim megjithëse u trembën shumë.

- Advertisement -

Filmimet që u bënë menjëherë virale u publikuan nga nëna e fëmijëve e cila zbuloi se kur pa videon u traumatizua.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...