E diel, 4 Dhjetor, 2022

Trendet më të mira të ngjyrave dhe modeleve të flokëve për vitin 2021

Çfarë bëjmë ne pas një ndarjeje për një fillim të ri jete?! Lyejmë ose ndryshojmë modelin e flokëve!

Ndjesia që na jep ky fundvit është pak a shumë e njëjtë me atë ndjesinë e çlirimit kur ndahesh nga i dashuri toksik dhe gjithë sytë i ke drejt të ardhmes.

- Advertisement -

 

Në 2021-in bëhuni gati të eksperimentoni duke provuar tonet më të bukura që do të shihni ndonjëherë. Jo domosdoshmërisht, ndryshimi i flokëve duhet të jetë dramatik për t’u dukur ndryshe.

Fijet e duhura, me ngjyrën e duhur do t’ju bëjnë ta nisni vitin e ri me shumë optimizëm dhe ca komplimente më tepër.

- Advertisement -

1. Çokollatë e errët

 

2. “Brune në bronz”

 

3. Kafe e ngrohtë me teknikën Balayage

 

4. Fije më të trasha se zakonisht

 

5. Fije gështenjë me teknikën Balayage

 

6. Bionde e ftohtë

 

7. Bionde e hapur!

 

8. Bakër në të kuqe

 

9. Pastel rozë

 

10. Flokë shumëngjyrësh

 

11. Flokë argjend

 

12. Flokë me shkëlqim

 

13. Bionde, me nuanca mjalti

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...