E diel, 29 Janar, 2023

Trendet e çantave për stinën e dimrit

- Advertisement -

Ndërsa vjeshta po mbaron, është pothuajse koha për të shkëmbyer rrobat e shkurtra dhe atletet tona me bluza me mëngë dhe çizmeve të gjata.

Por, në anën tjetër, një tjetër tranzicion argëtues që do të bëhet? Çanta!

- Advertisement -

Çantat trendi të stinës së dimrit do të jenë jashtëzakonisht të bukura dhe të veçanta.

Ndërsa ju nuk keni nevojë të prisni deri në dimër për të përdorur një nga këto modele të lezetshme, ato do t’i shihni kudo kur temperaturat e ftohta fillojnë në fund të vitit.

Pra, nëse jeni gati të filloni blerjet për çantat e stilit të dimrit që do të shihni në supet e njerëzve këtë sezon, më poshtë gjeni trendet kryesore:

- Advertisement -

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...