E shtunë, 23 Janar, 2021

Testoni logjikën tuaj. Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari?

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Përgjigja është 5. Të gjitha kupat e tjera nuk do të marrin asgjë sepse tubat që çojnë në to bllokohen në një moment.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

5 pyetje që duhet të ia bëni vetes para se të dilni nga shtëpia

Ajo që ekspertët kanë nënvizuar deri tani është se njerëzit që kanë sëmundjet e...

“Hëna e plotë e Ujkut”: Pse quhet kështu dhe në ç’natë të janarit do shfaqet

Mbrëmjen e së enjtes, më 28 janar 2021 do të shfaqet “Hëna e Ujkut”. Ky...

Pamje që të marrin frymën: Studentja 25-vjeçare buzë ujëvares më të madhe në botë / VIDEO

Amairis Rose, 25, nga Pittsburgh, Pennsylvania, ishte me pushime në Zambia në dhjetor të...

Një burrë hyn në një pellg të ngrirë për 20 euro, pamjet janë qesharake / VIDEO

Një ngjarje mjaft qesharake na vjen nga Mbretëria e Bashkuar. Një burrë është sfiduar nga...