E premte, 24 Mars, 2023

Tërbohet elefanti, krijon kaos në një dasmë në Indi

- Advertisement1-

Pamjet tregojnë momentin kur një elefant u tërbua pasi u frikësua nga një fishkzjarr në një dasmë.


Sipas mediave të huaja, dhëndri Anand Tripathi, i cili hipi mbi kafshën në ceremoni, u largua nga skena me frikë.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...