E premte, 2 Dhjetor, 2022

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e tyre po bëjnë xhiron në rrjet

Tre fëmijët e Princ William dhe Dukeshës së Kembrixhit, Kate Middleton  parakaluan në tapetin e kuq të Pallatit Pantoland.

Në fotografitë e publikuara nga mediat e huaja shihen Louis, Charlotte dhe George, teksa ecin së bashku me prindërit e tyre.

- Advertisement -

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

William mbante duart e George e Charlotte, kurse më i vogli qëndronte me mamanë. Edhe gjatë shfaqjes Louis nuk u largua nga prehri i Dukeshës. As kur Charlotte u përkul e lodhur tek mami, prehri ishte sërish i më të voglit.

Kurse George, tashmë i rritur qëndroi në karrigen e tij. “Daily Mail” shkruan se kjo është e para dalje e të pestëve bashkë në një tapet të kuq dhe fotot kanë marrë vëmendjen e rrjetit.

- Advertisement -

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...