E premte, 24 Mars, 2023

Të gjithë po qeshin me rrëfimin e kësaj vajze që bëri në palestër pasi ishte dehur

- Advertisement1-

Një video virale po qarkullon në TikTok në të cilën vajza rrëfen përvojën e saj më të pakëndshme që i ndodhi vite më parë.


Pas shumë pijeve alkoolike dhe qebapëve në 4 të mëngjesit – ajo shkoi në palestër të nesërmen.

- Advertisement -

Në një moment ajo lëshoi një erë aq vdekjeprurëse sa që vajza që po ushtronte pranë saj filloi të vjellte, dhe pronarët mbyllën palestrën sepse menduan se kishin probleme me kanalizimin.

Ajo kurrë nuk e pranoi atë që kishte bërë, deri më tani.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...