E enjte, 30 Mars, 2023

Surfisti publikoi pamje duke ikur nga një peshkaqen në oqean

- Advertisement1-

Roger Essig, një burrë ka publikuar një video shihet që burri po bënte surf në brigjet e Australisë.


Ndërsa ishte shtrirë në dërrasë, një peshkaqen i madh iu afrua.

- Advertisement -

Burrin e kishte kapur paniku nga peshkaqeni i madh, por ai arriti të dilte në breg, por shumë kritikuan veprimet e tij kur e kuptoi se ishte në rrezik.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...