E enjte, 22 Prill, 2021

Supriza më e keqe që mund të priste: E pabesueshme çfarë i vendos në pije motres

Tik Tok është bërë një aplikacion ku shpërndahen video të ndryshme të cilat bëhen virale.

Një e tillë është publikuar së fundmi ku një vajzë e vogël i ka bërë një surprizë të keqe motrës së saj, duke i vendosur diç në pije.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video interesante: Macja ngjitet me alpinistët në majën e një mali zviceran

Dy alpinistë të rinj Cyril dhe Erik Rohrer u ngjitën në majën e malit...

Test psikologjik: A je optimist për të ardhmen?

Mos përtoni të mblidhni pikët! Dini të shihni drejt së ardhmes apo jeni gjithnjë të...

5-vjeçari indian humbi familjen pasi e zuri gjumi në tren, ribashkohet pas 25 vitesh

Një djalë të vogël nga një familje e varfër në Indi e zuri gjumi...

Video që po bën xhiron në internet: Disa djem me “Ferrari” shesin shalqinj

Nuk është për t’u habitur që interneti është i mbushur me kopje të pothuajse...