E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Suela Maloku nga Podujeve – një këngëtare me të ardhme të ndritur / VIDEO

Shumë të vendit janë duke ndjekur ëndrrat që tani për t’u bërë pjesë e artit dhe kulturës kur të rriten.


Një prej tyre është edhe Suela Maloku, nga Bellopoja e Podujevës e cila është në rrugë për t’u bërë këngëtare e njohur, pasi ka një zë të mrekullueshëm.

- Advertisement -

Ajo ka dërguar në Kids of Kosova një video ku tregon sa bukur këndon, ku mund ta dëgjoni mëposhtë.

 

Suela ndjek mësimet në klasën e nëntë në shkollën “Shefki Kuleta” në Bellopojë.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...