E enjte, 30 Mars, 2023

“Sozia” e kryeministrit britanik është një bebe 4-muajshe

- Advertisement1-

David Doronina është padyshim një nga foshnjet më të famshme në Britani të Madhe. I lindur në 1 mars, David dallon për flokët e tij të shumtë dhe biond, njësoj si kryeministri britanik Boris Johnson.


Prindërit e tij, Tatiana dhe Ruslan, ndalohen nga njerëzit kudo që të shkojnë. Sipas prindërve, thuajse të gjithë komentojnë ngjashmërinë e të birit me kryeministrin.

- Advertisement -

‘’Infermierët më thanë menjëherë që ai ngjan me Boris. David është i famshëm. Njerëzit bëjnë krahasimin e tij me Boris në momentin e parë që e shohin atë.”

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...