E diel, 5 Shkurt, 2023

Sot provimi i maturës: Maturantët krijojnë grupe në rrjete sociale për ta shpërndarë provimin

- Advertisement -

Rreth 22 mijë maturantë do t’i nënshtrohen sot provimit të maturës.

Por, si duket edhe këtë vit ata kanë nevojë për ndihmë nga jashtë, përcjell Klankosova.tv.

- Advertisement -

E për ta kërkuar atë, kanë përdorur rrjetet sociale dhe formimin e grupeve në to.

Në pamjet e siguruara shihet se një nxënës kërkon ndihmë në një grup, për përgjigjet e disa pyetjeve të provimit.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Shkencëtari nga Deçani sjell një vizion të ri shkencor në Fizikë

Shkencëtari nga Deçani, Naim Krasniqi me punë dhe banim në Francë, ka botuar librin...

Ankohen studentët për kushtet në konvikte: Ka mungesë të ujit e internetit, banjot e papastërta

Mungesa e ujit të nxehtë, papastërtia në banja, mungesa e internetit të rregullt, janë...

E FUNDIT: “Do ta dërgojmë në Kushtetuese Ligjin e Pagave, nëse nuk plotësohen kërkesat për rritje të koeficientit”

Qeveria e Kosovës në fillim të kësaj jave bëri publik koeficientin në vlerë të...

22 libra që duhet të lexoni patjetër në jetë

1.“Për kë bien këmbanat” – Ernest Hemingueji Një nga veprat më të mira Heminguejit, “Për...