E martë, 24 Maj, 2022

Sonte në ora 20:00 “Shqip Art” me Ejza Hoxha – E ftuar poetja Mimoza Xhindi / VIDEO

spot_img
- Advertisement -

Sonte nga ora 20:00 e ftuar në emisionin “Shqip Art” me Ejza Hoxha është e ftuar Mimoza Xhindi, poete, aktiviste dhe drejtoreshë e shkollës.

Xhindi flet për punën e saj dhe aktivitetet që bën.

- Advertisement -

Emisionin mund ta ndiqni në faqen e Facebookut të “Kids of Kosova” dhe në kanalin tonë në Gjirafa.

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Momente tmerri në kopshtin zoologjik, vogëlushja bie në strofkën e arinjve

Momente paniku në një kopësht zoologjik ku një vajzë e vogël ra brenda një...

E dhimbshme: Hyn për t’u larë, vdes një fëmijë në kanalin e “Ibër Lepencit” në Mitrovicë

Një fëmijë (i mitur) është gjetur pa shenja jete në kanalin e “Ibër Lepencit”...

Pse është e rëndësishme që fëmijët të mbajnë syze dielli në plazh?

Rrezet UV me të dyja tipet A dhe B mund të jenë shumë të...

Detajet që nuk duhet t’i harroni kurrë kur ekspozoni në diell fëmijën tuaj

Kërkoni hije për fëmijën tuaj. Planifikoni aktivitetet e brendshme për të qëndruar brenda gjatë pjesëve...