E mërkurë, 29 Mars, 2023

Sonte në ora 20:00 “Shqip Art” me Ejza Hoxha – E ftuar poetja Mimoza Xhindi / VIDEO

- Advertisement1-

Sonte nga ora 20:00 e ftuar në emisionin “Shqip Art” me Ejza Hoxha është e ftuar Mimoza Xhindi, poete, aktiviste dhe drejtoreshë e shkollës.

Xhindi flet për punën e saj dhe aktivitetet që bën.

- Advertisement -

Emisionin mund ta ndiqni në faqen e Facebookut të “Kids of Kosova” dhe në kanalin tonë në Gjirafa.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...