E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Sonte në “ShqipArt”, Kristiana Veshaj – këngëtare nga Vlora / VIDEO

- Advertisement -

Sonte në emisionin “ShqipArt”, me Ejza Hoxha është e ftuar këngëtarja nga qyteti i bukur i Vlorës, Kristiana Veshaj.

Ajo në bisedën me Ejzan do të flasë për karrierën e saj, dhe planet për të ardhmen…

- Advertisement -

Shikoni PROMON:

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...