E enjte, 30 Mars, 2023

Skajet e kthyera të flokëve përsëri në trend

- Advertisement1-

Ne vazhdojmë të shohim skajet e kthyera gjithandej. Dua Lipa iu bashkua trendit, Kim Kardashian dhe Jennifer Lopez po ashtu.

Nga njëra anë, po na shërben si mundësi të ndihemi dhe dukemi njëjtë si vajzat e famshme.

- Advertisement -

Modelja Grace McGovern kohët e fundit postoi në Instagram fotografi me skajet e thyera në mënyrë dramatike, ajo madje e shoqëroi pamjen me një trend tjetër, jelek të thurur ngjyrë rozë.

Shumë modele dhe personazhe të tjera duke përfshirë Kylie Jenner u bashkuan në këtë trend.

- Advertisement -

Më poshtë gjeni disa nga mënyrat se si vajzat e famshme e stiluan trendin:

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...