E enjte, 30 Mars, 2023

Si ta ruash sa më gjatë ngjyrën e plazhit, 6 mënyra të thjeshta që të ndihmojnë

- Advertisement1-

Vera po ikën dhe bashkë me të edhe ngjyra e çokollatë e trupit. Megjithatë, ne do ju japim një këshillë shumë të vyer.


Po ju prezantojmë me 6 hapat që duhet të ndiqni për të ruajtur ngjyrën e trupit.

1.Pi sa më shumë lëngje për të qenë gjithmonë e hidratuar
- Advertisement -

2.Përdor kremin të paktën 30 minuta para së të dalësh në diell

3.Merri rrezet më shumë gjatë lëvizjes

4.Përdor çdo ditë kremin pas diellit

5.Pastro lëkurën me scrub
- Advertisement -

6.Përdor hidratuesin

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...