E diel, 24 Tetor, 2021

Shtatzënë me fëmijën e 12-të, 36-vjeçarja “pa frena”: Dua të kem 17 fëmijë

Veronica Merritt e njohur për 95 mijë ndjekësit e saj në aplikacionin Tik Tok, është shtatzënë për herë të 12-të.


36-vjeçarja e njoftoi lajmin nëpërmjet një video me ultratinguj në rrjete sociale Tik Tok dhe Instagram.

Merritt, e cila thotë se dëshiron të bëjë 17 fëmijë, zbuloi në një intervistë për The Sun se nuk po merr pil’ula kontra’ceptive, sepse është “e prirur për mpiksjen e gjakut”.

“TikToker-ja” e famshme ka 11 fëmijë, të moshës nga 21 vjeç deri në 12 muajsh. Ajo mbeti shtatzënë për herë të parë në 1999, kur ishte vetëm 14 vjeç.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ekspertët për Pfizer: Përfitimet e vaksinës te fëmijët 5 deri 11 vjeç

Ekspertët e Administratës së Ushqimit dhe Barnave në Shtetet e Bashkuara thanë të premten...

U bë virale në rrjet pasi u bullizua, 8-vjeçarja rishfaqet në emisionin “T’ka mami yll”

Liana është vajza 8-vjeçare që është kthyer tashmë në një personazh shumë të përfolur...

Nuk e kemi ditur më parë, aktorja e njohur tregon historinë e bukur pas emrit të vajzës së saj

Më 18 qershor të vitit që lamë pas, çifti Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi...

Bëmë baba, të të ngjaj! Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizionin e fëmijëve

Dardha bie nën dardhë thotë populli, ndaj nuk është aspak e rastësishme që Anna...