E enjte, 22 Prill, 2021

Shoqe apo mësuese? Eneda Tarifa zbulon marrëdhënien me të bijën

E ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora ka qenë këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa.


Enedën të gjithë ne e njohim si një person të rezervuar dhe në çdo intervistë të sajën, këngëtarja përpiqet të tregohet sa më e matur me përgjigjet që jep.

Ashtu si dhe ju e dini ajo është mami e një vogëlusheje të quajtur, Aria të cilën e sigurt që do e keni ndeshur në fotot e Enedës, pasi këngëtarja shpesh herë publikon momente me të bijën në rrjetet sociale.

Gjatë intervistës Eneda ka rrëfyer se Aria është ai person i cili e mbështet atë për çdo gjë.

E pyetur mbi raportin si nënë e bijë, Eneda tregon se për Arian ka qenë, mami, mësuese edhe shoqe.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Shqip apo anglisht? Afërdita e ka ndarë mendjen që tani ç’gjuhë do t’i mësojë të birit

Në datën 16 të muajit Mars, Afërdita Dreshaj u bë nënë për herë të...

Çka trashëgojmë nga nëna e çka nga babai

Kur lind bebja, njëra ndër gjërat e para të cilat njerëzit përreth përpiqen ta...

Histori e dhimbshme: Ornela tregon si tentuan t’ia marrin vajzën

Pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka qenë...

Kur nëna del në shëtitje me gjithë fëmijët, por i rrëzohen pasi nuk mund t’i kontrollojë

Një video është bërë virale në rrjetet sociale ku protagonistë janë një grua dhe...