E martë, 28 Mars, 2023

Shoferi më i mirë në botë, kalon urën me dy drunj / VIDEO

- Advertisement1-

Që të jesh pilot i Formula 1 kërkon aftësi të jashtëzakonshme dhe dhunti, por Lewis Hamilton nuk ka asgjë të përbashkët me këtë shofer kinez.


Në një video që të kujton sfidën e Top Gear, një shofer shihet duke ecur mbrapsht në një urë të sajuar me dy trungje pemësh, që kur makina kalon mbi to, përkulen.

- Advertisement -

Me një saktësi dhe trimëri të pabesueshme, ai përfundimisht arrin të kalojë hendekun dhe të shkojë në anët tjetër.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...