E premte, 24 Mars, 2023

Sfida e çmendur, i riu mbahet i lidhur me ngjitës poshtë helikopterit

- Advertisement1-

Një pilot rus është nën hetim pasi një burrë u ngjit me shirita në pjesën e poshtme të një helikopteri dhe më pas avioni niset në fluturim.


Sipas mediave të huaja, “çmenduria” u sajua nga Mikhail Litvin, 21-vjeçar, një bloger në Rusi me rreth 20 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Në pamjet tronditëse, shoku i tij ‘Zheka’ Namitov, 25-vjeçar, mund të shihet i varur i mbajtur me ngjitës.

Namitov, ia doli në mënyrë të sigurtë të mbërrinte në tokë dhe madje bëri komente që pamja ishte ‘shumë e bukur’ teksa ishte akoma në ajër.

Më poshtë pamjet:

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...